Jak zamawiać i ile to kosztuje?


To podstawowe pytanie jakie otrzymuję od klientów.Mozaika jest jedną z najstarszych, znanych na świecie technik rzemieślniczych, a wykwalifikowanych w jej tworzeniu twórców, niewielu.

Ceny moich prac zaczynają się od 2000 zl za metr kwadratowy. Zawierają koszt robocizny i materiał do wykonania mozaiki ściennej. Nie zawierają ceny projektu.
Koszt rośnie wraz z ilością detalu jaki ma zawierać praca oraz typem materiału jakiego użyjemy ( płytki ścienne, podłogowe, kamień, drewno, metal, szkło, smalta itp)
Przykładowo,  praca ścienna:
 a)2000/m2 zł


b) 2500 zł/m2


c) 3000 zł/m2

d) 3500zł/m2Prace trójwymiarowe, rzeźbiarskie, drewno inkrustowane mozaiką, formy ogrodowe wyceniane są osobno.

Jeśli klient wie dokładnie czego chce, proszony jest o przedstawienie wymiarów pracy, fotografii swojej wizji ( np. zdjęcie żyrafy), opis kolorystyki jaką miałabym zastosować realizując  pracę  w technice mozaiki.
W takim przypadku opłata za projekt ustalana jest indywidualnie. 

Dostając  prawie gotową wizję” i tak musze ją „przetłumaczyć ” na język mozaiki, czyli wykonać konkretna pracęJ.

Projekt/koncepcja kosztuje od 300-500 zł za powierzchnię do 5 m2 w przypadku prac architektonicznych.
Opłata za projekt uiszczana jest w dniu złożenia zamówienia.
Jako projekt rozumie się przedstawienie klientowi trzech szkiców ołówkiem,bądź wykonanych kolorowymi kredkami i cienkopisem.
Jeśli żaden z proponowanych przeze mnie pomysłów i rysunków nie zostanie zaakceptowany, opłata za projekt nie zostaje zwrócona.

Płacicie za to, że myślę, że kombinuję, że mam pomysł na piekną prace tylko dla Was, a na końcu stawiam kilka kresek by to wszystko zapisać w formie obrazu.

O koncepcjach jak najbardziej lubię rozmawiać i jestem otwarta na sugestie elastycznych zmian jakie proponuje klient.
Szczególnie w przypadku prac zleconych ważne jest abyście mi powiedzieli jakie są Wasze oczekiwania co do wykonanej  przezemnie pracy, tak byśmy mogli  jak jajlepiej 
się zrozumieć.

                                   
                                                 Przykładowe szkice i realizacja:
W przypadku obrazów i  innych prac mniejszego formatu, opłata za projekt ustalana jest indywidualnie.

Jeśli macie określony budżet przeznaczony na dekoracje i wydaje Wam się, że jest on za mały by zrobić ładną mozaikę, wyślijcie mi zdjęcia ścian,  podłóg czy ogrodów napiszcie jaką gotówka dysponujecie i zobaczymy czy można coś wymyślić. Czasem można, a czasem nie
J


Pozdrawiam Justyna Budzyn


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz